Barınaklar ve sokak hayvanları için “Doyuran Kareler”

Maximusic –  Barınaklar ve sokak hayvanları içinSokak hayvanları için Doyuran Kareler - Maximusic oldukça doyurucu ve aynı  zamanda sosyal medyada hayvanseverler tarafından yoğun  şekilde paylaşılan yeni bir proje hayata geçirildi.

Projenin adı  “DOYURAN KARELER”. Projenin amacı sokak hayvanlarına ve  barınaklara mama alınması karşılığında, yeni evlenecek çiftlerin  düğün fotoğraflarını çekmek. Bu hizmet karşılığında mama  harici başka hiçbir ödeme şekli kabul edilmiyor. Mama karşılığı  dahi olsa kesinlikle para alınmıyor. Bu hizmetten yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, sokak hayvanları için mama almak.

Adı üstünde “Doyuran Kareler” – Maximusic

Evlilik hayatımızın en önemli ve en özel günlerinden bir tanesi. Ve bu özel günü, elbette en güzel şekilde fotoğraf karelerine yansıtmak istiyor yeni evlenecek çiftlerimiz. İşte bu noktada, Doyuran Kareler yeni evlenecek çiftlere profesyonel fotoğraf hizmeti vermeyi ve bunu tamamen sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında gerçekleştirmeyi teklif ediyor. Yani en mutlu günlerinden birini yaşayan çiftlerimiz bir yandan en güzel karelere sahip olurken, diğer yandan sokak hayvanlarının karnını doyurma şansına sahip oluyor. Adı üstünde “Doyuran Kareler”. Doyuran Kareler çalışma alanını, mama karşılığında düğün fotoğrafları çekmek olarak ortaya koydu, ancak hayvanseverlerden gelen diğer alanlarda da fotoğraf isteklerini geri çevirmiyor. Yeter ki mama alınsın, yeter ki daha fazla sayıda sokak hayvanının beslenmesi sağlansın.

“Doyuran Kareler” herhangi bir kurum veya kuruluşa bağlı olmayan, gönüllü hayvan severlerden oluşan bir sosyal sorumluluk projesi. Proje yönetmen Savaş Çıkrak, oyuncular İdil Fırat ve Cahan Azer tarafından hayata geçirildi ve kısa sürede gönüllü katılımlarıyla büyüdü. Proje içinde yer alan gönüllüler hiçbir karşılık beklemeden çalışmalara katılıyor. Uzun yıllardır yönetmen, oyuncu ve profesyonel fotoğraf sanatçısı olarak çalışan gönüllüler; tecrübelerini çekecekleri fotoğraflara yansıtma konusunda da oldukça iddialı.

Ayrıntılar: Maximusic

Benzer yazılar