Doyuran Kareler’le her düğün bir barınak doyuruyor
Doyuran Kareler’le her düğün bir barınak doyuruyor

Doyuran Kareler’le her düğün bir barınak doyuruyor

Düğün fotoğraflarını sokak hayvanları için mamaya dönüştüren proje Doyuran Kareler, bu hafta Elif ve Cemal’in düğün çekimlerini gerçekleştirdi. 22 Mayıs 2016 tarihinde evlenen Elif ve Cemal’in hem dış çekim fotoğraf çekimlerini gerçekleştirdik, hem de düğün anında mutluluklarına ortak olduk.

Fotoğraf Çekimleri: Savaş Çıkrak


Elif ve Cemal’in bu en mutlu günlerinde gönderdikleri mamalar; Ankara ve Çorum’a ulaştı. Evlenirken yüzlerce sokak hayvanının karnını doyuran Elif ve Cemal, evliliğin yanı sıra büyük bir iyiliğe de imza atmış oldular. Gönderdiğimiz mamaları zor şartlarda sokak hayvanlarına dağıtan hayvansever dostlarımıza da bir kez daha teşekkürlerimizi iletiyoruz..

Bir düğün bir barınak doyuruyor

En mutlu günlerinde yüzlerce sokak hayvanının doyurulmasını sağladıkları için Elif ve Cemal çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Sokak hayvanlarına verdikleri mutluluk her zaman yanlarında olsun.

Doyuran Kareler’le en güzel karelere sahip olurken, sokak hayvanlarını doyurun. Profesyonel düğün fotoğrafçısı gönüllülerimiz düğün fotoğraflarınızı çeksin, siz düğün fotoğrafları karşılığında para vermek yerine sokak hayvanlarına mama alın.

Benzer yazılar