Bir düğün bir barınak daha doyurdu.

Doyuran Kareler’le bir düğün bir barınak doyuruyor. Sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında profesyonel fotoğrafçı gönüllüleriyle düğün fotoğrafları çeken Doyuran Kareler, bu hafta Ceyda ve Christian’ın düğünündeydi. Ceyda ve Christian 30 Mayıs 2015 Cumartesi günü evliliğe ilk adımı atarken, Doyuran Kareler gönüllüsü Çiğdem Karabacak hep yanlarındaydı ve mutluluklarını birbirinden güzel karelere yansıttı.

Fotoğraf Çekimleri: Çiğdem Karabacak

img
Ceyda ve Christian bu en mutlu günlerinde sokak hayvanlarını unutmadılar ve onların gönderdiği mamalar Tokat ve Karabük’e ulaştı. Ceyda ve Christian düğün fotoğraflarıyla yüzlerce sokak hayvanının karnını doyurarak çok büyük bir iyiliğe de imza atmış oldular.

Bir düğün bir barınak daha doyurdu

En mutlu günlerinde yüzlerce sokak hayvanının doyurulmasını sağladıkları için Ceyda ve Christian çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Sokak hayvanlarına verdikleri mutluluk her zaman yanlarında olsun.

Sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında düğün fotoğrafları çeken Doyuran Kareler yoğun ilgi görmeye ve rezervasyon almaya devam ediyor. Sizler de profesyonel düğün fotoğraflarına sahip olurken, aynı zamanda sokak hayvanlarını doyurabilirsiniz. Gelin birlikte çalışalım; siz sokak hayvanlarını doyurun, biz birbirinden güzel düğün fotoğraflarınızı çekelim.

Doyuran Kareler düğün fotoğrafları çekmek için yola çıktı, ancak biz her türlü fotoğraf ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız. Siz sokak hayvanlarının karnını doyurun, biz tüm fotoğraf çalışmalarınızı profesyonel fotoğrafçı arkadaşlarımızla birlikte gerçekleştirelim.

Benzer yazılar