Bu kareler sokak hayvanlarını Doyuran Kareler
Bu kareler sokak hayvanlarını Doyuran Kareler

Bu kareler sokak hayvanlarını Doyuran Kareler

Doyuran Kareler sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında düğün fotoğrafları çekmeye devam ediyor. Birbirinden güzel çiftler sokak hayvanlarına mama alıyor, Doyuran Kareler düğün fotoğraflarını çekiyor. Hem de sadece İstanbul’da değil, Türkiye’nin her yerinde..

Düğün fotoğraflarını sokak hayvanları için mamaya dönüştüren proje Doyuran Kareler, bu hafta Burcu ve Barış’ın dış mekan çekimlerini gerçekleştirdi. İstanbul’un tarihi mekanlarından Yıldız Korusu’nda gerçekleştirdiğimiz çekimler bakın fotoğraflara nasıl yansıdı.

Fotoğraf Çekimleri: Savaş Çıkrak


Burcu ve Barış’ın evlenirken gönderdikleri mamalar; İstanbul ve Giresun’daki sokak hayvanlarına ulaştı ve düğün fotoğrafları sayesinde yüzlerce sokak hayvanının karnı doymuş oldu.

Bu kareler sokak hayvanlarını Doyuran Kareler

En mutlu günlerinde yüzlerce sokak hayvanının doyurulmasını sağladıkları için Burcu ve Barış çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Sokak hayvanlarına verdikleri mutluluk her zaman yanlarında olsun.

Doyuran Kareler’le en güzel karelere sahip olurken, sokak hayvanlarını doyurun. Profesyonel düğün fotoğrafçısı gönüllülerimiz düğün fotoğraflarınızı çeksin, siz düğün fotoğrafları karşılığında para vermek yerine sokak hayvanlarına mama alın.

Benzer yazılar