Çağan’ın mutluluğu sokak hayvanlarının mutluluğu oldu
Çağan’ın mutluluğu sokak hayvanlarının mutluluğu oldu

Çağan’ın mutluluğu sokak hayvanlarının mutluluğu oldu

Bu hafta Doyuran Kareler mama karşılığında hem bir grup arkadaşın buluşma anını, hem minik Çağan’ın doğum günü mutluluğunu fotoğraflara yansıttı. Bize sosyal medya üzerinden ulaşan sevgili Demet hanım şu sıcak yaz günlerinde sokak hayvanlarını unutmadı, portre ve doğum günü fotoğrafları karşılığında onları bol bol doyurdu. Doyuran Kareler fotoğraf kurslarında eğitim alan gönüllü fotoğrafçılarımız da onların bu mutlu anlarını bir birinden güzel karelere yansıttı.

Fotoğraf Çekimleri: Nursevin Sağlam, Gökçe Tokbay, Gonca Koç

Çağan’ın doğum günü mutluluğu Adıyaman ve Giresun’daki canlara mama olarak ulaştı ve zor şartlarda yaşam mücadelesi veren sokak hayvanlarının karnını doyurdu.

Bu kareler sokak hayvanlarını Doyuran Kareler

Bu mutlu günlerinde gönderdiği mamalarla sokak hayvanlarının mutluluğuna ortak olan sevgili Demet hanıma Doyuran Kareler ailesi adından teşekkür ediyoruz. Sokak hayvanlarına verdiği mutluluk hep yanında olsun.

Doyuran Kareler sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında doğum günü fotoğraflarınızı da çekiyor. Siz sokak hayvanlarını doyurun, biz birbirinden güzel fotoğraflarınızı çekelim.

İletişim ve rezervasyon için tıklayınız

Benzer yazılar