Dara’nın doğum günü sokak hayvanlarının mutluluğu oldu.

Doyuran Kareler çekimleri için bu defa minik Dara Ömer’in doğum günü partisindeydik. Doyuran Kareler sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında bu defa bir düğün çalışmasından farklı olarak, bir doğum günü çalışmasının fotoğraf çekimlerini gerçekleştirdi. Dara’nın doğum gününde minik dostlarımız bir yandan eğlenirken, diğer yandan birbirinden güzel pozlar vermeyi unutmadı. Dara Ömer’in 1. yaşını kutlamak için bir araya gelen çocuklar ve aileler sımsıcak, keyifli anlar geçirirken, biz de birbirinden renkli kareleri çekme şansını bulduk.

Fotoğraf Çekimleri: Savaş Çıkrak

img
img
img

 

Dara Ömer’in doğum günü mutluluğu Ankara Patiliköy canlarına mama olarak ulaştı ve zor şartlarda yaşam mücadelesi veren sokak hayvanlarının karnını doyurdu. Ankara Patiliköy gönüllülerine, sokak hayvanlarına sahip çıktıkları için tüm hayvan severler adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Dara’nın doğum günü mutluluğu sokak hayvanlarına ulaştı.

 

Sevgili oğulları Dara Ömer’in doğum gününde gönderdikleri mamalarla sokak hayvanlarını mutlu eden Ela ve Cüneyt çiftine bir ömür mutluluklar diliyoruz. Sokak hayvanlarına verdikleri mutluluk hep yanlarında olsun.

Doyuran Kareler düğün fotoğraflarınızın yanı sıra, doğum günü fotoğraflarınızı da sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında çekiyor. Doyuran Kareler ekibinin gönüllü fotoğrafçıları birbirinden renkli fotoğraflar çeksin, siz bunun karşılığında sokak hayvanlarını doyurun. En güzel kareler, elbette sokak hayvanlarını Doyuran Kareler.

Benzer yazılar