Deniz hanımın doğum gününde mama karşılığı fotoğraf sürprizi
Deniz hanımın doğum gününde mama karşılığı fotoğraf sürprizi

Deniz hanımın doğum gününde mama karşılığı fotoğraf sürprizi

Annesi Deniz hanıma sürpriz bir doğum günü hazırlayan Saba Mirel, bu harika sürprize sokak hayvanlarını da ortak etmeyi unutmadı. İngiltere’den aile üyelerinin de katıldığı doğum günü kutlamasının her anı sımsıcak aile fotoğraflarıyla ölümsüzleşirken, bu güzel anlar sokak hayvanlarının da karnını doyurdu. Deniz hanıma harika ailesiyle birlikte uzun ve mutlu bir ömür diliyoruz. Bu harika sürprize Doyuran Kareler’i ortak ederek sokak hayvanlarına el uzatan Saba hanıma da ayrıca çok teşekkür ediyoruz.

Fotoğraf Çekimleri: Savaş Çıkrak

Deniz hanımın doğum günü mutluluğu Çorum ve Adana’daki canlara mama olarak ulaştı ve zor şartlarda yaşam mücadelesi veren sokak hayvanlarının karnını doyurdu.

Bu kareler sokak hayvanlarını Doyuran Kareler

Gönderdikleri mamalarla sokak hayvanlarını mutlu eden Deniz hanıma güzel ailesiyle bir ömür mutluluklar diliyoruz. Sokak hayvanlarına verdiği mutluluk hep yanında olsun.

Doyuran Kareler sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında doğum günü fotoğraflarınızı da çekiyor. Siz sokak hayvanlarını doyurun, biz birbirinden güzel fotoğraflarınızı çekelim.

İletişim ve rezervasyon için tıklayınız

Benzer yazılar