Siz evlenirken biz fotoğraflarınızı çekelim; Sokak hayvanları doysun..
Siz evlenirken biz fotoğraflarınızı çekelim; Sokak hayvanları doysun..

Siz evlenirken biz fotoğraflarınızı çekelim; Sokak hayvanları doysun..

Emel ve Çağdaş’ın dış çekim fotoğrafları sokak hayvanlarını doyurdu. Düğün sonrası dış çekim fotoğrafları için Doyuran Kareler ekibini Kuşadasına davet eden Emel ve Çağdaş verdikleri muhteşem pozların yanısıra, dostluklarıyla da gönlümüze taht kurdular. Kuşadası’nın eşsiz doğası, denizi ve manzarası içinde gerçekleştirdiğimiz düğün fotoğraf çekimlerimiz sonucunda birbirinden güzel fotoğraflar onların olurken, yüzlerce sokak hayvanının karnı da doymuş oldu.

Fotoğraf Çekimleri: Savaş Çıkrak

Emel ve Çağdaş düğün fotoğraflarını Doyuran Kareler’e çektirerek, en mutlu anlarını sokak hayvanlarıyla paylaşmış oldular. Evlenirken gönderdikleri mamalar; Manisa, Giresun ve Samsuna’a ulaştı ve yüzlerce sokak hayvanının karnı doymuş oldu. Emel ve Çağdaş’ın gönderdikleri mamaları sokak hayvanlarına ulaştıran çok değerli hayvan sever dostlarımıza da bir kez daha sevgilerimizi sunuyoruz.

Dış çekim fotoğrafları sokak hayvanlarına mama oldu

En mutlu günlerinde yüzlerce sokak hayvanının doyurulmasını sağladıkları için Emel ve Çağdaş çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Sokak hayvanlarına verdikleri mutluluk her zaman yanlarında olsun.

Dış çekim fotoğraflarınızı Doyuran Kareler’e çektirerek, hem birbirinden güzel ve profesyonel fotoğraflara sahip olabilirsiniz, hem sokak hayvanlarını doyurabilirsiniz. Doyuran Kareler tüm düğün fotoğraf çekimlerini para değil, sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında çekiyor. En güzel kareler, sokak hayvanlarını Doyuran Kareler.

Benzer yazılar