İkizler Ege ve Cem’in doğum günü fotoğraflarıyla 500kg mama alındı
İkizler Ege ve Cem’in doğum günü fotoğraflarıyla 500kg mama alındı

İkizler Ege ve Cem’in doğum günü fotoğraflarıyla 500kg mama alındı

Doyuran Kareler olarak bu hafta harika bir doğum gününe konuk olduk. İsviçre’de yaşayan ve ikiz bebeklerinin doğum günü fotoğrafları için bizi arayan Aylin ve Mesut Uyumaz çifti sokak hayvanlarına tam 500kg mama aldı. İkiz bebekler Ege ve Cem’in 1. yaş günü fotoğrafları için Babaeski’deydik ve yine harika zamanlar objektifimize yansıdı. Uyumaz çifti, ikiz bebeklerine ileride anlatacakları muhteşem bir iyiliğe imza atarken, sokak hayvanları bol bol doymuş oldu.

Fotoğraf Çekimleri: Savaş Çıkrak – Gökçe Tokbay

Ege ve Cem’in doğum günü mutluluğu Çorum, Ankara, Adıyaman ve İstanbul’daki canlara mama olarak ulaştı ve zor şartlarda yaşam mücadelesi veren sokak hayvanlarına can oldu.

Bu kareler sokak hayvanlarını Doyuran Kareler

İkiz bebekleri Ege ve Cem’in doğum gününde gönderdikleri mamalarla sokak hayvanlarını mutlu eden Uyumaz ailesine birlikte ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Sokak hayvanlarına verdikleri mutluluk hep yanlarında olsun.

Doyuran Kareler sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında doğum günü fotoğraflarınızı da çekiyor. Siz sokak hayvanlarını doyurun, biz birbirinden güzel fotoğraflarınızı çekelim.

Benzer yazılar