Doyuran Kareler Melis Birkan Röportajı

Melis Birkan Ntv Radyo söyleşisi

Doyuran Kareler sokak hayvanlarına ve barınaklara mama alınması karşılığında, profesyonel fotoğrafçı ekibi ile düğün fotoğrafı çekiyor. Doyuran Kareler’in neler yaptığını ve çalışmalarının tüm ayrıntılarını projeye destek veren sanatçılardan oyuncu Melis Birkan NTV Radyo’da anlattı.

Sokak hayvanları için oldukça doyurucu ve aynı zamanda sosyal medyada hayvanseverler tarafından yoğun şekilde paylaşılan yeni bir proje hayata geçirildi. “Evlenirken sokak hayvanlarını doyurmak ister misiniz?” sloganıyla ortaya çıkan projenin adı “DOYURAN KARELER“.

Projenin amacı sokak hayvanlarına ve barınaklara mama alınması karşılığında, yeni evlenecek çiftlerin düğün fotoğraflarını çekmek. Bu hizmet karşılığında mama harici başka hiçbir ödeme şekli kabul edilmiyor. Bu hizmetten yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, sokak hayvanları için 1500 lira tutarında mama almak.

Doyuran Kareler siz Evlenirken profesyonel düğün fotoğraflarınızı çekmeyi ve bunu tamamen sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında gerçekleştirmeyi teklif ediyor. Yani en mutlu günlerinden birini yaşayan çiftlerimiz bir yandan en güzel karelere sahip olurken, diğer yandan evlenirken sokak hayvanlarının karnını doyurma şansına sahip oluyor. Adı üstünde “Doyuran Kareler”.

Doyuran Kareler olarak profesyonel fotoğrafçı ekibiyle birbirinden güzel düğün fotoğraflarınızı çekmeye hazır. Sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin her yerinde fotoğraf çekimleri yapan Doyuran Kareler, yaptığı çalışmalar karşılığında sizden para değil, sokak hayvanları için mama talep ediyor. Siz çalışmalarınızı Doyuran Kareler’e yaptırın sokak hayvanlarını birlikte doyuralım.

Benzer yazılar