Doyuran Kareler Nedir?

Siz Sokak Hayvanlarını Doyurun!

Profesyonel fotoğrafçı arkadaşlarımız çekimlerinizi yapsın.

Sokak hayvanları için oldukça doyurucu ve aynı zamanda sosyal medyada hayvanseverler tarafından yoğun şekilde paylaşılan yeni bir projeyi hayata geçirdik. “Evlenirken sokak hayvanlarını doyurmak ister misiniz?” sloganıyla ortaya çıkan projenin adı “DOYURAN KARELER“.

Düğün fotoğrafları çekerek çalışmalarını başlatan Doyuran Kareler gelen yoğun istek üzerine portre ve kurumsal fotoğraf çekimlerini de mama karşılığında gerçekleştiriyor. Düğün fotoğraf çekimlerini 1600 liralık mama, portre fotoğraf çekimlerini 600 liralık mama alınması karşılığında yapıyor.

Doyuran Kareler’de profesyonel fotoğrafçı arkadaşlarımız, profesyonel fotoğraf çekimlerinizi tamamen sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında gerçekleştirmeyi teklif ediyor. Evlenirken en mutlu günlerinden birini yaşayan çiftlerimiz bir yandan en güzel karelere sahip olurken, diğer yandan sokak hayvanlarının karnını doyurma şansına sahip oluyor. Kurumsal işletmeler ihtiyacı olan fotoğraf çekimlerini sokak hayvanlarına mama alarak yaptırabiliyor. Adı üstünde “Doyuran Kareler”.

Profesyonel fotoğrafçı arkadaşlarımız tüm çekimlerinizi gerçekleştiriyor..

Doyuran Kareler herhangi bir kurum veya kuruluşa bağlı olmayan gönüllü hayvanseverlerden oluşan bir sosyal sorumluluk projesi. Proje içinde yer alan gönüllüler hiçbir karşılık beklemeden çalışmalara katılıyor. Uzun yıllardır yönetmen, oyuncu ve profesyonel fotoğraf sanatçısı olarak çalışan gönüllüler, tecrübelerini çekecekleri fotoğraflara yansıtma konusunda da oldukça iddialı.

Ve yepyeni bir proje: Mama Karşılığı Fotoğrafçılık Kursu

Hem fotoğraf çekmeyi öğreniyoruz, hem sokak hayvanlarını birlikte doyuruyoruz. Ve en önemlisi profesyonel fotoğrafçı arkadaşlarımızı yetiştiriyoruz. Tüm ayrıntılar için tıklayınız.

Profesyonel fotoğrafçı

DOYURAN KARELER 3 YAŞINDA

Sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında düğün, portre ve kurumsal fotoğraflar çeken Doyuran Kareler 2. yılını geride bıraktı. Profesyonel fotoğraf çekimleriyle hayvanlara sahip çıkma özelliğiyle dünyada bir ilki başarmanın sevincini de yaşayan Doyuran Kareler, başarıya ulaşmasını elbette bu ülkenin güzel yürekli hayvanseverlerine borçlu.

Bu proje de kimlerin katkısı yok ki.. En güzel yazılarıyla bize hep destek veren medya mensubu hayvansever dostlar, hiç tanımadıkları insanların düğün fotoğraflarını paylaşan ve bizi hiç yalnız bırakmayan güzel insanlar, gönderdiğimiz tonlarca mamanın son tanesine kadar sokak hayvanlarını beslemek için gece gündüz demeden ve hiçbir karşılık beklemeden çalışan hayvansever dostlar, ve ailer zaman zaman itiraz etse de evet biz kedi köpek maması karşılığında düğün fotoğrafı çektiriyoruz diyen o güzel gelin ve damatlar, çocuklarının doğum günü fotoğraflarını mama karşılığında çektiren muhteşem anne ve babalar, şirket fotoğraflarını bize çektiren hayvansever işletmeler.. Herbirine teker teker teşekkürlerimizi sunuyoruz. İyi ki varlar..

VE HEP BİRLİKTE YENİ BİR YILA HAZIRIZ…

 

ÖNEMLİ AYRINTILAR!

Ödeme

Fotoğraf çalışmalarımızı sokak hayvanlarına mama alınması veya klinik harcamalarının karşılanması karşılığında yapıyoruz! Mamaları bize değil, doğrudan bizim sizi yönlendireceğimiz noktalara gönderiyorsunuz.

Mama Temini

Mama alımını internet üstünden kolayca yapıyorsunuz. Özellikle bir yeri tercih etmiyorsanız biz sizi en uygun alışveriş yapabileceğimiz sitelere yönlendiriyoruz. Önceliğimiz en ekonomik yerden, daha fazla miktarda ve hayvanların yiyebileceği kalitede mama alınması.

Fotoğraf Çekim Masrafları

Fotoğraf çekimi yaptıracak çiftlerimize ek bir masraf getirmemesi için, çekimler sırasında ulaşım masrafı dışında oluşacak giderleri alınacak mama tutarından düşerek karşılıyoruz.

Projenin Kapsamı

Düğün fotoğraf çekimleri için 4-5 saat birlikte oluyoruz ve dış mekan fotoğraf çekimlerinizi yapıyoruz. Kuaför, aile içi, düğün anı gibi zamanları proje kapsamına dahil etmiyoruz. Baskıyı biz karşılamıyoruz ancak baskıya hazır halde dijital ortamda fotoğrafları teslim ediyoruz.

İstanbul Dışı Çekimler

Yol masrafı ve gerekli olacaksa konaklamanın karşılanması durumunda, uçak ulaşımının olduğu şehirlere geliyoruz.

Ulaşım

Fotoğrafçı arkadaşların çekim yerine ulaştırılması ve çekim sonrası tekrar evlerine bırakılması veya ulaşım masraflarının karşılanması gereklidir.