30 DÜĞÜN 25 TON MAMA

Sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında düğün fotoğrafı çeken Doyuran Kareler 1. yılını geride bıraktı. Düğün fotoğrafları çekerek, hayvanlara sahip çıkma özelliğiyle dünyada bir ilki başarmanın sevincini yaşayan Doyuran Kareler, başarıya ulaşmasını elbette bu ülkenin güzel kalpli hayvanseverlerine borçlu. Onlar sayesinde hayvanlar daha mutlu.

Mama Karşılığında düğün fotoğrafı

Mama Karşılığında düğün fotoğrafı

Doyuran Kareler projesinde kimlerin katkısı yok ki.. En güzel, en içten yazılarıyla bize hep destek veren medya mensubu hayvansever dostlar, hiç tanımadıkları insanların düğün fotoğraflarını paylaşan ve bizi hiç yalnız bırakmayan güzel insanlar, gönderdiğimiz tonlarca mamayı son tanesine kadar sokak hayvanlarını beslemek için gece gündüz demeden ve hiçbir karşılık beklemeden çalışan hayvansever dostlar ve kedi köpek maması karşılığında düğün fotoğrafı çektiren o pırıl pırıl gelin ve damatlar, çocuklarının doğum günü fotoğraflarını mama karşılığında çektiren muhteşem anne ve babalar, şirket fotoğraflarını bize çektiren hayvansever işletmeler.. Herbirine teker teker teşekkürlerimizi sunuyoruz. İyi ki varlar..

Yönetmeninden oyuncusuna, fotoğrafçısından asistanına medya sektörünün deneyimli isimlerinin oluşturduğu Doyuran Kareler, başta düğün fotoğrafı olmak üzere her türlü profesyonel fotoğraf çalışmasını yapmaya hazır. Üstelik bu çalışmaları para karşılığında değil, sadece sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında yapıyor. Sizler de fotoğraf çalışmalarınızı Doyuran Kareler’e yaptırın, hep birlikte sokak hayvanlarını doyuralım. En güzel kareler “Doyuran Kareler”.

Ve Doyuran Kareler olarak hep birlikte 2. yılımıza hazırız.

Benzer yazılar