Düğün fotoğraflarıyla sokak hayvanlarını doyurdular.

Düğün fotoğraflarıyla sokak hayvanlarına mama aldığımız Doyuran Kareler bu defa Hatice ve Erhan’ın düğününe konuk oldu. 14 Haziran 2015 tarihinde hem dış çekim fotoğraf çalışmalarını yaptığımız, hem düğün mutluluğunu birlikte yaşadığımız Hatice ve Erhan’ın mutluluğu özellikle tarihi Haydarpaşa Gar’ında çektiğimiz fotoğraflarda birbirinden renkli karelere yansıdı.

Fotoğraf Çekimleri: Savaş Çıkrak

Hatice ve Erhan’ın bu en mutlu günlerinde gönderdikleri mamalar; Tekirdağ, Burdur ve Kırıkkale’ye ulaştı. Evlenirken yüzlerce sokak hayvanının karnını doyuran Hatice ve Erhan, evliliğin yanı sıra büyük bir iyiliğe de imza atmış oldular. Gönderdiğimiz mamaları zor şartlarda sokak hayvanlarına dağıtan hayvan sever dostlarımıza da bir kez daha teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Düğün fotoğraflarıyla sokak hayvanlarını doyurdular.

En mutlu günlerinde yüzlerce sokak hayvanının doyurulmasını sağladıkları için Hatice ve Erhan çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Sokak hayvanlarına verdikleri mutluluk her zaman yanlarında olsun.
Doyuran Kareler ister düğün anı olsun, ister dış mekan olsun, ister düğün günü sonrası etkinlikleriniz olsun tüm fotoğraf çalışmalarınızı profesyonel fotoğrafçı gönüllüleriyle gerçekleştiriyor. Üstelik bu çalışmalar karşılığında para yerine sadece sokak hayvanları için mama kabul ediyor. Siz de profesyonel fotoğraf veya fotoğrafçı ihtiyaçlarınız için Doyuran Kareler’i tercih edin, sokak hayvanlarını birlikte doyuralım.

Benzer yazılar