Düğün mutluluklarını sokak hayvanlarıyla paylaştılar..

Düğün mutluluklarını sokak hayvanlarıyla paylaşan Ferzan ve Çağlar çiftinin davetlisi olarak 16 Mayıs’ta Bursa’da çok renkli bir düğüne şahitlik ettik. Biraz sıkılgan ama bir o kadar renkli bu ikilinin hayvan sevgisi elbette çektiğimiz fotoğraf karelerine de yansıdı.

Fotoğraf Çekimleri: Savaş Çıkrak

img
Ferzan ve Çağlar’ın hayvan sevgisi fotoğraf karelerinde kalmadı ve onların gönderdikleri mamalar, Giresun ve Aydın’da yüzlerce sokak hayvanının doyurulmasını sağladı.

Düğün mutluluklarını sokak hayvanlarıyla paylaştılar

En mutlu günlerinde yüzlerce sokak hayvanının doyurulmasını sağladıkları için Ferzan ve Çağlar çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Sokak hayvanlarına verdikleri mutluluk her zaman yanlarında olsun.

Sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında düğün fotoğrafları çeken Doyuran Kareler yoğun ilgi görmeye ve rezervasyon almaya devam ediyor. Sizler de profesyonel düğün fotoğraflarına sahip olurken, aynı zamanda sokak hayvanlarını doyurabilirsiniz. Gelin birlikte çalışalım; siz sokak hayvanlarını doyurun, biz birbirinden güzel düğün fotoğraflarınızı çekelim.

Doyuran Kareler düğün fotoğrafları çekmek için yola çıktı, ancak biz her türlü fotoğraf ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız. Siz sokak hayvanlarının karnını doyurun, biz tüm fotoğraf çalışmalarınızı profesyonel fotoğrafçı arkadaşlarımızla birlikte gerçekleştirelim.

Benzer yazılar