Düğün Fotoğraf Çekimleri

MAMA KARŞILIĞI DÜĞÜN FOTOĞRAFI

Evlenirken sokak hayvanlarını doyurmak ister misiniz?” sloganıyla yola çıkan Doyuran Kareler’de 3. yılımızı geride bırakıyoruz. Şu ana kadar 70’e yakın çiftimizin birbirinden harika düğün fotoğraflarını çektik ve bu çekimler sayesinde 60 tondan fazla mamayı sokak hayvanlarına ulaştırdık. 

Sadece İstanbul’da değil, Türkiye’nin onlarca farklı şehrinde fotoğraf çekimleri gerçekleştirdik. Hatta Beyrut’ta bir düğün çekimi yaparak Türkiye sınırlarını da aşmış olduk.


Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız..
2015 yılında Kazdağları’nda evlenen ünlü çift Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak‘ın düğün fotoğraflarını da mama karşılığında çeken Doyuran Kareler, fotoğraf kalitesi konusunda başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu. Ulusal basında adından sıkça söz ettiren Doyuran Kareler’i sanatçı dostlarımız da hiç  yalnız bırakmadı.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Öncelikle aşağıdaki formu kullanarak düğün tarihi ve düğün yerinizi belirten bir mail veya mesaj göndermenizi rica ediyoruz. Eğer talep edilen tarih için çekim ekibimiz müsaitse rezervasyonunuzu yapıyoruz. Rezervasyonunuzu kesinleştirmek için ön ödeme olarak 500 liralık mama ödemesi yapmanız yeterli olacaktır.

ÖDEME

Biz çekimlerimizi mama karşılığında ve iki ayrı plan dahilinde yapıyoruz.

Dış mekan fotoğraf çekimi: 1.600 TL 
Tüm gün fotoğraf çekimi: 2.250 TL – Albüm seti dahil

PROJENİN KAPSAMI

Dış mekan fotoğraf çekimleri için 4-5 saat birlikte oluyoruz ve poz sayısı, kısıtlaması gibi yaptırımlarımız yok.

Tüm güm çekimleri için sabah hazırlıklarından başlayarak dış mekan çekimleri dahil olmak üzere, düğün anına kadar birlikte oluyoruz ve yine kısıtlamalarımız yok.

Düğün fotoğraf çekimlerimizde 1 büyük boy panoramik albüm, 2 cep albüm ve 1 poster baskıdan oluşam albüm seti hediye ediyoruz. Aynı zamanda tüm fotoğrafları baskıya hazır halde dijital ortamda teslim ediyoruz.

İSTANBUL DIŞI ÇEKİMLER

Eğer bulunduğunuz şehirde gönüllü fotoğrafçı arkadaşlarımız varsa onların çalışmalarını size sunuyoruz ve onay vermeniz durumunda çekimlerinizi yapıyoruz.

Biz fotoğraf çekimleri için İstanbul’dan kolayca ulaşabileceğimiz yakın şehirlerin yanı sıra, uçak ulaşımı olan ve günü birlik gidip gelebileceğimiz tüm şehirlere gidiyoruz.

FOTOĞRAF ÇEKİM MASRAFLARI

Fotoğraf çekimi yaptıracak çiftlerimize ek bir masraf getirmemesi için, oluşacak çekim ve proje masraflarımızı bu tutar içinden karşılıyoruz. Şeffaf olması açısından hemen belirtelim; Facebook ve Google reklam giderleri, çekim malzemelerinin kiralanması veya yenilenmesi önemli gider kalemlerimizi oluşturuyor.

ULAŞIM

Gerek İstanbul içi, gerek İstanbul dışı çekimler için bir fotoğrafçı ve bir asistandan oluşan ekibimizin ulaşımının karşılanmasını özellikle rica ediyoruz.

VİDEO ÇEKİMLERİ

Doyuran Kareler ekibi olarak maliyetleri nedeniyle şu an mama karşılığı yapamasak da harika videolar çekiyoruz. Save the date veya düğün videosu çektirmek istiyorsanız mutlaka bir göz atın..

Başvuru Formu

İletişim-Telefonİletişim-Email