Efe bebeğin fotoğrafları sokak hayvanlarını doyurdu
Efe bebeğin fotoğrafları sokak hayvanlarını doyurdu

Efe bebeğin fotoğrafları sokak hayvanlarını doyurdu

Mama karşılığı fotoğraf çekimleri için bu hafta Ankara’da minik Efe’nin doğum günündeydik. Efe 1 yaşına girerken Hale ve Şafak çifti sokak hayvanlarını unutmadı ve doğum günü fotoğrafları karşılığında onları bol bol doyurdu. Biz de Doyuran Kareler olarak minik Efe’nin ailesiyle birlikte bu mutlu anlarını ölümsüz karelere yansıttık.

Fotoğraf Çekimleri: Ferda Eser Nil

Fotoğrafçılık kurslarıyla aramıza katılan ve kısa sürede kendini geliştirerek gönüllü fotoğrafçı olarak çalışmalarımıza destek veren sevgili Ferda Eser Nil’e de çok teşekkür ediyoruz.

Efe’nin doğum günü mutluluğu Çorum, Kastamonu ve Giresun’daki canlara mama olarak ulaştı ve zor şartlarda yaşam mücadelesi veren sokak hayvanlarının karnını doyurdu.

Bu kareler sokak hayvanlarını Doyuran Kareler

Sevgili çocukları Efe’nin doğum gününde gönderdikleri mamalarla sokak hayvanlarını mutlu eden Hale ve Şafak çiftine bir ömür mutluluklar diliyoruz. Sokak hayvanlarına verdikleri mutluluk hep yanlarında olsun.

Doyuran Kareler sokak hayvanlarına 600 liralık mama alınması karşılığında doğum günü fotoğraf çekimleri yapıyor. Siz sokak hayvanlarını doyurun, biz birbirinden güzel fotoğraflarınızı çekelim.

İletişim ve rezervasyon için tıklayınız

Benzer yazılar