En mutlu kareler, sokak hayvanlarını Doyuran Kareler..

En mutlu kareler için 21 Ağustos’ta Ankara’daydık. Ankara’da 2. düğün çekimimizi gerçekleştirirken yılın en yoğun yağmuruna denk gelsek de,  Cansu ve Çağrı’nın yüzünden gülümseme hiç eksik olmadı.

Çekimlerin hayvan sever bir tema içerdiğini sokaktaki dostlar anlamış olsa gerek ki, çekimler sırasında kedisi, köpeği etrafımızdan eksik olmadı. Etnografya Müzesi’nin bahçesinde gerçekleştirdiğimiz çekimlerde, karelerimizden eksik olmayan dört ayaklı dostlarımız, Cansu ve Çağrı’nın kucağında bakın nasıl pozlar verdi. Cansu ve Çağrı’nın hayvanseverliği ise tüm sıcaklığıyla fotoğraflardan eksik olmadı.

Fotoğraf Çekimleri: Savaş Çıkrak

img
img
img

En mutlu kareler “Doyuran Kareler”

Cansu ve Çağrı’nın bu mutlu gününde gönderdiği mamalar; Aydın, İstanbul ve Giresun’a ulaştı. Evlenirken yüzlerce sokak hayvanının karnını doyuran Cansu ve Çağrı, evliliğin yanı sıra büyük bir iyiliğe de imza atmış oldular.

Gönderdiğimiz mamaları büyük zorluklar altında ve hiçbir karşılık beklemeden minik canlara ulaştıran hayvan sever dostlara ayrıca teşekkürlerimizi iletiyoruz. İyi ki varlar.

En mutlu günlerinde yüzlerce sokak hayvanının doyurulmasını sağladıkları için Cansu ve Çağrı çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Sokak hayvanlarına verdikleri mutluluk her zaman yanlarında olsun.

Doyuran Kareler sokak hayvanları için çalışmalarını sürdürüyor. Sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında düğün fotoğrafları başta olma üzere; portre, doğum, doğum günü, etkinlik ve diğer kurumsal fotoğraf ihtiyaçlarınız için profesyonel fotoğrafçı arkadaşlarımız hazır. Siz sokak hayvanlarına mama alın, birlikte en güzel kareleri yaratalım. Hem fotoğraf ihtiyaçlarınızı karşılayalım, hem minik dostları doyuralım.

Benzer yazılar