Evleniyorsun, Evlenirken de sokak hayvanlarını doyuruyorsun..

Çiftlerin evlenirken sokak hayvanlarını doyurduğu proje Doyuran Kareler bu hafta İstanbul’da çekimler gerçekleştirdi. 11 Temmuz Cumartesi günü İstanbul’da evlenenen Begüm ve Hakan, elbette can dostları Sofia’yla birlikte kameralarımıza birbirinden renkli pozlar verdiler. Her kareye girmek için büyük çaba harcayan Sofia, fotoğraf çekimlerimize kattığı neşenin yanısıra, girdiği her kareye bambaşka bir güzellik kattı.

Fotoğraf Çekimleri: Savaş Çıkrak

img
img

Begüm ve Hakan’ın bu en mutlu günlerinde gönderdikleri mamalar; Aydın, Giresun, Samsun ve İstanbul’a ulaştı. Evlenirken yüzlerce sokak hayvanının karnını doyuran Begüm ve Hakan, evliliğin yanı sıra büyük bir iyiliğe de imza atmış oldular.

Çiftlerin evlenirken sokak hayvanlarını doyurduğu proje

 

En mutlu günlerinde yüzlerce sokak hayvanının doyurulmasını sağladıkları için Begüm ve Hakan çiftine, can dostları Sofia’yla birlikte ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Sokak hayvanlarına verdikleri mutluluk her zaman yanlarında olsun.

Düğün fotoğraflarınızla siz de minik canları mutlu etmek isterseniz her türlü fotoğraf çalışmalarınızı profesyonel olarak gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyarız. Fotoğraf karelerinizin canları doyurduğu Doyuran Kareler, başta düğün fotoğrafları olmak üzere, nişan, doğum, doğum günü veya kurumsal ihtiyaçlarınızı sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında gerçekleştiriyor.

Benzer yazılar