Gülçin ve Tarık’tan sokak hayvanlarına 500 kg mama

Evlilik fotoğrafları Doyuran Kareler’le sokak hayvanlarını doyurmaya devam ediyor. 22 Ağustos’ta evlenen Gülçin ve Tarık’ın fotoğraf çekimleri için, İstanbul’un en güzel mekanlarından tarihi Haydarpaşa Garı’ndaydık. Her ne kadar bu günümüzde hakettiği değeri görmemiş olsa da, Haydarpaşa’nın tarih kokan atmosferi içinde çekim yapmak bizim için de çok keyifliydi. Çekimler sırasında gösterdikleri performansla profesyonel modellere adeta taş çıkartan Gülçin ve Tarık, ortaya çıkan enfes fotoğraflarda fazlasıyla pay sahibiydi doğrusu.

Fotoğraf Çekimleri: Savaş Çıkrak

img
img
img

Gülçin ve Tarık’ın bu en mutlu günlerinde gönderdikleri mamalar; Sakarya, İstanbul, Bursa ve Erzincan’a ulaştı. Dört ilde yüzlerce sokak hayvanının doyurulmasını sağlayan Gülçin ve Tarık, hayatları boyunca hatırlayacakları bir iyiliğe de imza atmış oldu. Gönderdiğimiz mamaları sokak hayvanlarına ulaştıran, Anadolu’nun dört bir yanında büyük zorluklara rağmen sokak hayvanları için mücadele eden tüm hayvan sever dostlara da sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Evlilik fotoğrafları ile 500 kg mama

En mutlu günlerinde yüzlerce sokak hayvanının doyurulmasını sağladıkları için Gülçin ve Tarık çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Sokak hayvanlarına verdikleri mutluluk her zaman yanlarında olsun.

Doyuran Kareler sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında profesyonel fotoğraf çalışmalarını hiç hız kesmeden devam ettiriyor. Doyuran Kareler en iyi profesyonel düğün fotoğrafçısı arkadaşların yanı sıra, oyuncu, yönetmen ve medya sektörünün diğer alanlarında çalışmalar yapan profesyonellerden oluşan deneyimli bir ekip. Siz de fotoğraflarınız karşılığında sokak hayvanlarını doyurmak isterseniz, bizler her türlü fotoğraf çalışmanızı büyük bir mutluluk içinde yapmaya hazırız.

Benzer yazılar