Hayvanları Koruma gününde evlendiler, düğün fotoğraflarıyla mama gönderdiler..

Evlilik tarihi olarak 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nü seçen Merve ve Mert en güzel hediyeyi minik dostlarımıza gönderdi. Düğün fotoğraflarını sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında Doyuran Kareler’e çektiren Merve ve Mert, en güzel günlerinin mutluluğuna sokak hayvanlarını ortak ettiler. Ankara’da tüm gün birlikte keyifli anlar yaşadığımız Merve ve Mert çiftiyle sonbaharın en güzel anlarını da fotoğraflara yansıttık.

Fotoğraf Çekimleri: Savaş Çıkrak

img
img
img

Düğün fotoğraflarıyla yüzlerce sokak hayvanının karnını doyuran Merve ve Mert, bunun yanısıra hasta bir kedinin bakımını üstlenerek büyük bir iyiliğe de imza atmış oldular.

Hayvanları Koruma Günü’nde evlendiler, bol bol mama gönderdiler

En mutlu günlerinde yüzlerce sokak hayvanının doyurulmasını sağladıkları için Merve ve Mert çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Sokak hayvanlarına verdikleri mutluluk her zaman yanlarında olsun.

Sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında profesyonel düğün fotoğrafları çeken Doyuran Kareler sadec İstanbul’da değil Türkiye’nin Her şehrinde fotoğraf çekimleri gerçekleştiriyor. Fotoğraf çekimlerini sadece sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında yapan Doyuran Kareler’e siz de destek vererek daha fazla sokak hayvanının doyurulmasını sağlayabilirsiniz.

Düğün fotoğrafları yanı sıra diğer fotoğraf ihtiyaçlarınızı da mama karşılığında gerçekleştiriyoruz. Doyuran Kareler içinde yer alan profesyonel fotoğrafçılar her türlü fotoğraf ihtiyacınızı karşılamaya hazır.

Benzer yazılar