En güzel karelere sahip olurken sokak hayvanlarını doyurun.

En mutlu gününüzün en güzel düğün fotoğraflarını mamaya dönüştüren Doyuran Kareler 20’inci fotoğraf çalışmasını Fulya ve Uğur çiftiyle gerçekleştirdi. İstanbul Büyükçekmece’de bulunan tarihi Mimar Sinan Köprüsü üstünde gerçekleştirdiğimiz fotoğraf çekimlerinde Fulya ve Uğur’un gösterdikleri performans gerçekten olağanüstüydü. Dış çekim fotoğraf çekimleri için düğün öncesini seçen Fulya ve Uğur çiftinin fotoğrafları kesinlikle görülmeye değer.

Fotoğraf Çekimleri: Savaş Çıkrak

img
img

En güzel karelere sahip olurken sokak hayvanlarını doyurun.

Fulya ve Uğur’un evlilik fotoğrafları karşılığında aldığı mamalar; Erzincan, Giresun ve İstanbul’da sokak hayvanlarına ulaştı. En mutlu günlerinde, yüzlerce sokak hayvanının doyurulmasını sağlayan Fulya ve Uğur, hayatları boyunca unutamayacakları bir iyiliğe de imza atmış oldu.

Sokak hayvanları için gece gündüz demeden mücadele eden ve gönderilen mamalarla minik canları besleyen hayvansever dostlara da çok teşekkür ediyoruz.

En mutlu günlerinde yüzlerce sokak hayvanının doyurulmasını sağladıkları için Fulya ve Uğur çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Sokak hayvanlarına verdikleri mutluluk her zaman yanlarında olsun.

Düğün fotoğraflarının her tarzında olduğu gibi dış çekim fotoğraf çekimlerinde de çok iddialıyız. Tarzınıza en uygun çekimlerin yaratılmasını istiyorsanız, profesyonel fotoğrafçı arkadaşlarımız size en güzel şekilde yardımcı olacaktır. En renki dış çekim fotoğraflarına sahip olurken, bunun karşılığında göndereceğiniz mamalarla sokak hayvanlarını doyurabilirsiniz.

Benzer yazılar