Lübnanlı gelinden sokak hayvanlarına 500 kg mama..

Doyuran Kareler olarak Haziran ayında Türk bir gelinin Lübnan’daki düğününe konuk olmuştuk. Bu defa Lübnanlı bir gelinin Türkiye’deki düğününe konuk olduk. 17 Ağustos pazartesi günü Heybeliada’da, Maissam ve Alp’in düğün sonrası organize ettikleri; hem Lübnan’dan, hem Türkiye’den konukların katıldığı piknikte, birbirinden renkli portreleri çekme şansı bulduk.

Fotoğraf Çekimleri: Savaş Çıkrak

img
img

Lübnanlı gelinden 500 kg mama

Maissam ve Alp bu mutlu günlerinde sokakta yaşayan minik canları unutmadı ve onların gönderdikleri mamalar; Ankara, Bursa, İstanbul ve Erzincan’a ulaştı. Evlenirken yüzlerce sokak hayvanının karnını doyuran Maissam ve Alp, evliliğin yanı sıra büyük bir iyiliğe de imza atmış oldular.

En mutlu günlerinde yüzlerce sokak hayvanının doyurulmasını sağladıkları için Maissam ve Alp çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Sokak hayvanlarına verdikleri mutluluk her zaman yanlarında olsun.
Doyuran Kareler ister düğün anı olsun, ister dış mekan olsun, ister düğün günü sonrası etkinlikleriniz olsun tüm fotoğraf çalışmalarınızı profesyonel fotoğrafçı gönüllüleriyle gerçekleştiriyor. Üstelik bu çalışmalar karşılığında para yerine sadece sokak hayvanları için mama kabul ediyor. Siz de profesyonel fotoğraf veya fotoğrafçı ihtiyaçlarınız için Doyuran Kareler’i tercih edin, sokak hayvanlarını birlikte doyuralım.

Benzer yazılar