Mama karşılığı doğum günü fotoğrafları
Mama karşılığı doğum günü fotoğrafları

Mama karşılığı doğum günü fotoğrafları

Mama karşılığı fotoğraf çekimleri için bu hafta minik Masal’ın doğum günündeydik. Masal 1 yaşına girerken Yiğit ailesi sokak hayvanlarını unutmadı ve doğum günü fotoğrafları karşılığında onları bol bol doyurdu.

Doyuran Kareler fotoğraf kurslarıyla hem mama alıyoruz, hem kendi gönüllü fotoğrafçılarımızı yetiştiriyoruz demiştik. Gerçekten hem mama aldık, hem gönüllü fotoğrafçılarımızı yetiştirdik. Öğrencilerimiz sevgili Nursevin ve Gökçe’ye bu harika fotoğraflar için çok teşekkür ediyoruz.

Fotoğraf Çekimleri: Nursevin Sağlam – Gökçe Tokbay

Masal’ın doğum günü mutluluğu Adana ve İstanbul’daki canlara mama olarak ulaştı ve zor şartlarda yaşam mücadelesi veren sokak hayvanlarının karnını doyurdu.

Bu kareler sokak hayvanlarını Doyuran Kareler

Sevgili kızları Masal’ın doğum gününde gönderdikleri mamalarla sokak hayvanlarını mutlu eden Ayşe, Özgür ve Masal ailesine bir ömür mutluluklar diliyoruz. Sokak hayvanlarına verdikleri mutluluk hep yanlarında olsun.

Doyuran Kareler sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında doğum günü fotoğraflarınızı da çekiyor. Siz sokak hayvanlarını doyurun, biz birbirinden güzel fotoğraflarınızı çekelim.

Benzer yazılar