Mamalar alınmaya, Kareler çekilmeye devam ediyor.

Sokak hayvanlarına aldıkları mamalar karşılığında düğün fotoğraflarını çekmek için, Ekin ve Fatih’in bu en mutlu günlerinde yanındaydık. Poz verdirmekte biraz zorlansak da geriye unutulmaz anlar kaldı. Ve onlara birbirinden güzel anılarla dolu kareler kalırken,  onlar da sokak hayvanlarına büyük mutluluk vermiş oldular.

Fotoğraf Çekimleri: Savaş Çıkrak

img
img

 

Ekin ve Fatih’in evlilik fotoğrafları karşılığında aldığı mamalar; Manisa, Samsun ve Sakarya’ya ulaştı ve yüzlerce sokak hayvanını doyurmuş oldu. Sokak hayvanlarına hiç karşılık beklemeden sahip çıkan ve beslemeleri yapan tüm hayvan sever dostlarımıza da teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Düğün fotoğraflarıyla alınan mamalar sokak hayvanlarını doyurdu

En mutlu günlerinde yüzlerce sokak hayvanının doyurulmasını sağladıkları için Ekin ve Fatih çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Sokak hayvanlarına verdikleri mutluluk her zaman yanlarında olsun.

Doyuran Kareler’le sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında, profesyonel düğün fotoğrafçısı arkadaşlar birbirinden güzel düğün fotoğraflarınızı çekiyor. Sizler de fotoğraflarınızı sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında Doyuran Kareler’e çektirerek, ormanlarda, çöplüklerde, barınaklarda ve sokaklarda zor şartlarda yaşam mücadelesi veren hayvanların doyurulmasını sağlayabilirsiniz.

Benzer yazılar