Bu hafta sokak hayvanlarına giden mamalar Ankara’dan..

Doyuran Kareler bu hafta Ankara’da, Alime ve Taner’in düğününe konuk oldu. Gün boyu birbirinden güzel karelere yansıttığımız Alime ve Taner’in düğününden, minik dostlarımız da paylarına düşeni almış oldu. Bizler de gösterdikleri sımsıcak misafirperverlik için Alime ve Taner’e sevgilerimizi sunuyoruz.

Fotoğraf Çekimleri: Savaş Çıkrak

img
img
img

Alime ve Taner’in bu en mutlu gününde gönderdikleri mamalar; Ankara, İzmir ve Erzincan’a ulaştı. Evlenirken yüzlerce sokak hayvanının karnını doyuran Alime ve Taner, evliliğin yanı sıra büyük bir iyiliğe de imza atmış oldular. Türkiye’nin her noktasında zor şartlarda yaşamaya çalışan sokak hayvanlarına verdikleri destek ve harcadıkları emek için değerli hayvansever dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bu hafta mamalar Ankara’dan

 

En mutlu günlerinde yüzlerce sokak hayvanının doyurulmasını sağladıkları için Alime ve Taner çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Sokak hayvanlarına verdikleri mutluluk her zaman yanlarında olsun.
Doyuran Kareler profesyonel düğün fotoğrafçısı gönüllüleri ile sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin her ilinde düğün fotoğrafı çekimleri gerçekleştiriyor. Hatta Türkiye sınırlarını da aşarak dünyanın her yerinde çekimler gerçekleştiriyor. Siz de gerek kişisel fotoğraf ihtiyaçlarınızı, gerekse kurumsal ihtiyaçlarınızı Doyuran Kareler’e yaptırın. Biz profesyonel fotoğraf ihtiyaçlarınızı en üst kalitede gerçekleştirelim, siz ise bu çalışmalar karşılığında para yerine sokak hayvanlarına mama alın.

Benzer yazılar