Onlar evlendi.. Biz çektik.. Sokak hayvanları doydu..

Onlar evlendi, düğün fotoğrafları sokak hayvanlarını doyurdu. Sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında düğün fotoğrafları çeken Doyuran Kareler bu hafta Seval ve Şafak çiftinin düğününe konuk oldu. Seval ve Şafak 9 Mayıs Cumartesi günü harika bir düğün töreniyle evliliklerine ilk adımı attılar. Bu mutlu günlerinde Doyuran Kareler olarak hep yanlarındaydık ve birbirinden güzel dış çekim düğün fotoğrafları kaldı..

Fotoğraf Çekimleri: Savaş Çıkrak – Çiğdem Karabacak

img
Bu muhteşem düğün olurken, sevgili Seval ve Şafak büyük bir iyiliğe de imza atarak gönderdikleri 500 Kg mamayla 3 ayrı ilde yüzlerce sokak hayvanını doyurmuş oldu. İstanbul, Elazığ ve Milas’a gönderilen mamalar minik canların bu mutluluğa ortak olmasını sağladı.
Sokak hayvanlarına sahip çıkan ve gönderdiğimiz mamaları en iyi şekilde dağıtan hayvan sever dostlarımıza da sevgilerimizi iletiyoruz. Sokak hayvanları onların yoğun çabaları sayesinde biraz daha mutlu ve tok yaşama şansına sahip oluyor.

Onlar evlendi, düğün fotoğrafları sokak hayvanlarını doyurdu.

Seval ve Şafak’a tüm hayvanseverler adına teşekkür ediyor ve bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz

Sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında düğün fotoğrafları çeken Doyuran Kareler yoğun ilgi görmeye ve rezervasyon almaya devam ediyor. Sizler de profesyonel düğün fotoğraflarına sahip olurken, aynı zamanda sokak hayvanlarını doyurabilirsiniz. Gelin birlikte çalışalım; siz sokak hayvanlarını doyurun, biz birbirinden güzel düğün fotoğraflarınızı çekelim.

Doyuran Kareler düğün fotoğrafları çekmek için yola çıktı, ancak biz her türlü fotoğraf ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız. Siz sokak hayvanlarının karnını doyurun, biz tüm fotoğraf çalışmalarınızı profesyonel fotoğrafçı arkadaşlarımızla gerçekleştirelim.

Benzer yazılar