Seher ve Gökhan düğün fotoğraflarıyla sokak hayvanlarını doyurdu
Seher ve Gökhan düğün fotoğraflarıyla sokak hayvanlarını doyurdu

Seher ve Gökhan düğün fotoğraflarıyla sokak hayvanlarını doyurdu

Doyuran Kareler mama karşılığında düğün fotoğrafları için bu hafta Gebze’deydi. Doyuran Kareler sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında düğün, portre ve kurumsal fotoğraf çekimleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Hem de sadece İstanbul’da değil, Türkiye’nin her yerinde..

Düğün fotoğraflarını sokak hayvanları için mamaya dönüştüren proje Doyuran Kareler, bu hafta Seher ve Gökhan’ın düğün çekimlerini gerçekleştirdi.

Fotoğraf Çekimleri: Eda Akyılmaz

Seher ve Gökhan’ın evlenirken gönderdikleri mamalar; Adana, Kastamonu ve Samsun’daki sokak hayvanlarına ulaştı ve düğün fotoğrafları sayesinde yüzlerce sokak hayvanının karnı doymuş oldu.

Bu kareler sokak hayvanlarını Doyuran Kareler

En mutlu günlerinde yüzlerce sokak hayvanının doyurulmasını sağladıkları için Seher ve Gökhan çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Sokak hayvanlarına verdikleri mutluluk her zaman yanlarında olsun.

Doyuran Kareler’le en güzel karelere sahip olurken, sokak hayvanlarını doyurun. Profesyonel düğün fotoğrafçısı gönüllülerimiz düğün fotoğraflarınızı çeksin, siz düğün fotoğrafları karşılığında para vermek yerine sokak hayvanlarına mama alın.

Benzer yazılar