Sena ve James’in en mutlu günü minik canların da mutluluğu oldu.

Doyuran Kareler 6 Eylül Pazar günü Sena ve James’in muhteşem kır düğününe konuk oldu. Gönüllü arkadaşımız profesyonel düğün fotoğrafçısı Eda Akyılmaz gün boyu yanlarındaydı ve bu özel anları karelere yansıttı. En mutlu günlerinde sokak hayvanlarını unutmayan Sena ve James, düğün fotoğraflarını Doyuran Kareler’e mama karşılığında çektirerek yüzlerce sokak hayvanını doyurmuş oldu.

Fotoğraf Çekimleri: Eda Akyılmaz

img
img

 

Sena ve James’in evlilik fotoğrafları karşılığında aldığı mamalar; Manisa, Tekirdağ ve İstanbul’da sokak hayvanlarına ulaştı. Sena ve James düğün fotoğraflarıyla yüzlerce sokak hayvanını doyurmuş oldu. Onların gönderdiği mamalarla sokak hayvanalarını besleyen, gece gündüz demeden sokak hayvanları için mücadele eden hayvan sever dostlara da sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. Zor durumda yaşayan sokak hayvanları onlar sayesinde yaşama şansı buluyor.

Sokak hayvanları için en mutlu gün, yüzlerce kilo mama..

 

En mutlu günlerinde yüzlerce sokak hayvanının doyurulmasını sağladıkları için Sena ve James çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Sokak hayvanlarına verdikleri mutluluk her zaman yanlarında olsun.
Doyuran Kareler profesyonel fotoğrafçı ekibi ile en güzel düğün fotoğraflarınızı çekiyor. Siz en güzel fotoğraflara sahip olun, alacağınız mamalarla da sokak hayvanlarını doyurun. Sokak hayvanlarının beslenmesi için gönüllülerin birlikteliğinden ortaya çıkan Doyuran Kareler’e vereceğiniz destek daha fazla sokak hayvanının doyurulmasını sağlayacak. Düğün fotoğrafları başta olmak üzere, nişan, doğum, doğum günü ve kurumsal fotoğraf ihtiyaçlarınızı sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında çekmeye hazırız.

Benzer yazılar