“Siz evlenin, biz çekelim, onlar yesin”

Kral TvKral Tv – Barınaklar ve sokak hayvanları için oldukça doyurucu ve aynı  zamanda sosyal medyada hayvan severler tarafından yoğun  şekilde paylaşılan yeni bir proje hayata geçirildi.

Projenin adı “DOYURAN KARELER”.  Projenin amacı sokak hayvanlarına ve barınaklara mama alınması karşılığında, yeni evlenecek çiftlerin düğün fotoğraflarını çekmek. Bu hizmet karşılığında mama harici başka bir ödeme şekli kabul edilmiyor. Mama karşılığı dahi olsa kesinlikle para alınmıyor. Bu hizmetten yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, sokak hayvanları için mama almak.

Doyuran Kareler’e bir destek de Kral Tv’den

“Doyuran Kareler” herhangi bir kurum veya kuruluşa bağlı olmayan, gönüllü hayvanseverlerden oluşan bir sosyal sorumluluk projesi. Proje yönetmen Savaş Çıkrak, oyuncu İdil Fırat ve oyuncu Cahan Azer tarafından hayata geçirildi. Proje içinde yer alan gönüllüler hiçbir karşılık beklemeden çalışmalara katılıyor. Uzun yıllardır yönetmen, oyuncu ve profesyonel fotoğraf sanatçısı olarak çalışan gönüllüler; tecrübelerini çekecekleri fotoğraflara yansıtma konusunda da oldukça iddialı. Bu proje sayesinde yeni evlenecek çiftler birbirinden güzel karelere sahip olurken, yüzlerce sokak hayvanının da karnını doyurma şansına sahip oluyor. Adı üstünde “Doyuran Kareler”..

Ayrıntılar: Kral Tv

Benzer yazılar