Mama Karşılığında Düğün Fotoğraflarınızı Çeken Harika Proje

Listelist - Mama Karşılığında Düğün Fotoğraflarınızı Çeken ProjeListelist – Yine içimiz kapkarayken bize umut aşılayan bir sosyal sorumluluk projesine denk geldik ve günümüz aydınlandı, yüreğimiz hafifledi, içimiz ısındı. Bunu sizlerle paylaşmazsak olmazdı. Bu güzel projenin adı: Doyuran Kareler. Sloganı da şu “Siz evlenin, biz çekelim, onlar yesin…”

Aşağıda detaylarını vereceğiz ama kısaca bahsetmek gerekirse siz sokak hayvanları için mama alıyorsunuz, proje için bir araya gelen gönüllü fotoğrafçılar ise bunun karşılığında sizin düğün fotoğraflarınızı çekiyor. Hem siz en mutlu gününüzde ilgiye ve bakıma muhtaç sokak hayvanlarını mutlu ediyorsunuz, hem de asla unutulmayacak bir anının sahibi oluyorsunuz. Ne kadar harika değil mi?

Siz evlenin, biz çekelim, onlar yesin – Listelist

Doyuran Kareler sokak hayvanlarına ve barınaklara mama alınması karşılığında yeni evlenecek çiftlerin düğün fotoğraflarını çeken bir sosyal sorumluluk projesi. Doyuran Kareler mama karşılığı dahi olsa asla para kabul etmiyor ve siz doğrudan ihtiyaç olan yerlere mama gönderimi yapıyorsunuz. Düğünüm yok ama mama yardımı yapmak istiyorum hayvanseverlere de kapıları açık…

“Biz her türlü fotoğraf ihtiyacınızı elimizden geldiğince karşılamaya hazırız. Yeter ki minik canlarımız aç kalmasın” diyor proje gönüllüleri. Doyuran Karelerin herhangi bir kurum veya kuruluşa bağlı olmadığını ve sadece gönüllü hayvanseverlerden oluşan bir sosyal sorumluluk projesi olduğunu da hatırlatalım. Yani böylece evlendiğiniz gün sokak hayvanlarını doyurmuş olacak, onların bir yerlerde karınları tok uyuduğunu bileceksini. Dahası en mutlu gününüzde başka canları da mutlu etmiş olacak ve en anlamlı düğün karelerini hayatınız boyunca saklayacaksınız.

Doyuran Kareler’i bu güzel projesinden dolayı tebrik ediyor ve her kese örnek olmasını diliyoruz

Ayrıntılar: Listelist

Benzer yazılar