Sokak Hayvanlarına Mama Ver, Düğün Fotoğrafçın Biz Olalım..

onedioOnedio – Doyuran Kareler Projesi Evlenecek Çiftlere Sesleniyor: “Sokak Hayvanlarına Mama Ver, Düğün Fotoğrafçın Biz Olalım”

Siz sokak hayvanlarına mama alıyorsunuz, profesyonel düğün fotoğrafçıları sizin en mutlu gününüzde fotoğrafçınız oluyor. Oyuncu İdil Fırat ve yönetmen Savaş Çıkrak tüm sokak hayvanlarını sevinçten havalara uçuracak bir projeye imza attılar. Bu proje sokak hayvanlarını sevindirmesinden çok yeni evli çiftleri de fazlasıyla mutlu eden bir proje. Mama ihtiyacı olan yerlerdeki barınaklara ya da gönüllü kuruluşlara göndereceğiniz mamalar size düğün fotoğrafçısı olarak dönüyor. Doyuran Kareler herhangi bir kurum veya kuruluşa bağlı olmayan, gönüllü hayvanseverlerden oluşan bir sosyal sorumluluk projesidir. Proje içinde yer alan gönüllüler hiçbir karşılık beklemeden çalışmalara katılıyor. Uzun yıllardır yönetmen, oyuncu ve fotoğraf sanatçısı olarak medya sektöründe çalışan gönüllüler; tecrübelerini çekecekleri fotoğraflara yansıtma konusunda da oldukça iddialı.

Mamaları bize değil, doğrudan ihtiyaç duyulan yerlere gönderiyorsunuz – Onedio

Doyuran kareler projeyi şöyle anlatıyor: “Projeye katılmak isteyen çiftlerimiz 1.500 lira tutarında mama alıyorlar ve biz de onların düğün fotoğraflarını çekiyoruz. Ama imkanınız varsa elbette daha fazla miktarda mama alabilirsiniz. Fotoğraf çekimlerini sadece mama karşılığında yapıyoruz ve mama karşılığı dahi olsa asla para kabul etmiyoruz! Mamaları bize değil, doğrudan ihtiyaç duyulan yerlere gönderiyorsunuz.”

Doyuran Kareler herhangi bir kurum veya kuruluşa bağlı olmayan, gönüllü hayvanseverlerden oluşan bir sosyal sorumluluk projesidir. Onlar sizin yüzünüzdeki gülümsemeyi ölümsüzleştirirken diğer taraftan mamalarına kavuşan hayvanların sevincini içinizde yaşamanızı sağlıyorlar. Hepsi gönüllü olarak çalışıyor. Evlenmek üzereyseniz ve hala düğününüz için bir fotoğrafçınız yoksa bu mükemmel isimler size yardım edebilir. Siz de dünyanın en masum ve en ihtiyaç sahibi hayvanlarına kocaman bir sevinç bırakmış olarak yeni yuvanızı kurabilirsiniz.

Ayrıntılar: Onedio

Benzer yazılar