Bu düğünler, sokak hayvanlarını doyuran düğünler
Bu düğünler, sokak hayvanlarını doyuran düğünler

Bu düğünler, sokak hayvanlarını doyuran düğünler

Doyuran Kareler sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında düğün fotoğrafları çekmeye 2016’da da devam ediyor. Birbirinden güzel çiftler sokak hayvanlarına mama alıyor, Doyuran Kareler düğün fotoğraflarını çekiyor. Hem de sadece İstanbul’da değil, Türkiye’nin her yerinde.. Geçen yaz bizleri arayarak rezervasyonlarını yaptıran Leman ve Burhan çiftiyle 8 Mayıs 2016 tarihinde Fenerbahçe’deydik ve son derece keyifli bir çalışma gerçekleştirdik.

Fotoğraf Çekimleri: Savaş Çıkrak


Leman ve Burhan’ın evlenirken gönderdikleri mamalar; Ankara, İstanbul ve Giresun’daki sokak hayvanlarına ulaştı ve düğün fotoğrafları sayesinde yüzlerce sokak hayvanının karnı doymuş oldu.

Sokak hayvanlarını doyuran düğünler

En mutlu günlerinde yüzlerce sokak hayvanının doyurulmasını sağladıkları için Leman ve Burhan çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Sokak hayvanlarına verdikleri mutluluk her zaman yanlarında olsun.

Doyuran Kareler’le en güzel karelere sahip olurken, sokak hayvanlarını doyurun. Profesyonel düğün fotoğrafçısı gönüllülerimiz düğün fotoğraflarınızı çeksin, siz düğün fotoğrafları karşılığında para vermek yerine sokak hayvanlarına mama alın.

Benzer yazılar