Zeynep ve Erinç evlenirken sokak hayvanlarını unutmadı..

6 Haziran 2015 tarihinde Doyuran Kareler ekibi bu defa İstanbul’daydı. Zeynep ve Erinç bu en mutlu günlerinde, sokak hayvanlarını unutmadı ve onları doyurmanın mutluluğunu da hayatlarına katarak, evliliklerine ilk adımı attı. Tarihi Saint-Joseph Fransız Lisesi’nin bahçesinde oldukça sade ve bir o kadar da sımsıcak atmosfere sahip düğün töreninde, hayvan sever dostların arasında olmak bizim için de son derece keyifliydi.

Fotoğraf Çekimleri: Savaş Çıkrak

img
img

Zeynep ve Erinç’in, bu özel günlerinde sokak hayvanları için gönderdiği mamalar Kars ve Aydın’a ulaştı. Zeynep ve Erinç düğün fotoğraflarıyla yüzlerce sokak hayvanının karnını doyurarak çok büyük bir iyiliğe de imza atmış oldular. Gönderdiğimiz mamaları sokak hayvanlarını beslemek için gece gündüz demeden emek harcayan sevgili değerli hayvan sever dostlarımıza da teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Zeynep ve Erinç evlenirken sokak hayvanlarını unutmadı

En mutlu günlerinde yüzlerce sokak hayvanının doyurulmasını sağladıkları için Zeynep ve Erinç çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Sokak hayvanlarına verdikleri mutluluk her zaman yanlarında olsun.
Biz Doyuran Kareler gönüllüleri olarak, düğün fotoğrafları çekmek için yola çıktık, ancak ihtiyacınız olan her türlü fotoğraf çalışmasını profesyonel olarak gerçekleştirmeye hazırız. Biz fotoğraf çalışmalarınızı tamamen profesyonel olarak gerçekleştirelim, siz bunun karşılığını para yerine sokak hayvanlarına mama alarak ödeyin.

Benzer yazılar